Сьогодні Львів прощатиметься з п’ятьма загиблими Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні Львів прощатиметься з п’ятьма загиблими Героями
18 Жовтня, 09:38

Сьогодні Львів прощатиметься з п’ятьма загиблими Героями

Сьогодні, 18 жовтня, Львів попрощається з п’ятьма Героями, які загинули у боротьбі з російськими окупантами. Це Валерій Хорошев, Юрій Ленько, Назарій Чигінь, Максим Моклович та В’ячеслав.

«Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі, лиш Назарія Чигіня – у рідному Запитові», – повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Об 11.00 розпочнеться Чин похорону Валерія Хорошева, Юрія Ленька, Назарія Чигіня та Максима Мокловича, об 11.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

О 15.00 відбудеться Чин похорону В’ячеслава Волгіна, о 15.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

38-річний Юрій Ленько народився і виріс у Львові. Навчався СЗШ №49 та СЗШ №16. Після завершення навчання проходив службу в армії у лавах прикордонників. У мирний час займався підприємницькою діяльністю у будівельній сфері. Був учасником благодійної організації «Благодійний фонд «Фундація імені князів Острозьких».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації займався волонтерською діяльністю та збором гуманітарної допомоги на потреби ЗСУ. У квітні добровольцем став на захист України, боровся із російськими загарбниками у складі військової частини А4574.

У Юрія Ленька залишилися батьки, дружина та двоє синів.

23-річний В’ячеслав Волгін львів’янин. Навчався у початковій школі «Дивосвіт» СЗШ № 90. Під час навчання був дитячим аніматором, прислуговував при храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ.

У 2016 році вступив на підготовчий курс до Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ. Згодом протягом двох років навчався у НУ «Львівська політехніка». Працював у ТзОВ «Нова пошта». У 2019 році вступив до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

У 2020-2021 роках виконував бойові завдання із стримування агресії росії на території Донецької та Луганської областей. Із першого дня повномасштабного вторгнення російської федерації боровся із окупантами у «гарячих точках».

У Вячеслава Волгіна залишилися мати, сестра та дружина.

27-річний Назарій Чигінь уродженець смт Запитів Львівської області. Закінчив механіко-математичний факультет ЛНУ імені Івана Франка. Опісля протягом року проходив строкову військову службу. Працював кур‘єром, займався репетиторством із математики, у вільний час вивчав мову програмування. Захоплювався бігом, брав активну участь у марафонах.

Із початком повномасштабного вторгнення боронив державу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.

У Назарія Чигіня залишилися батьки, сестра та брат.

40-річний Максим Моклович народився та навчався у Львові, спочатку у СЗШ №4, згодом у СЗШ №16. Закінчив юридичний факультет Львівського торговельно-економічного університету.

Із 2006 року працював юристом у мережі підприємств зовнішньої економічної діяльності. Згодом обіймав посаду менеджера ТзОВ «Торговий дім «Tрадос».

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист України. Пройшов підготовку офіцерів запасу в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Боровся із загарбниками у складі військової частини А4279.

Виконував бойові завдання на територіях Луганської, Донецької, Миколаївської і Херсонської областей на посадах командира взводу та командира роти мотопіхоти.

У Максима Мокловича залишився батько.

48-річний Валерій Хорошев уродженець міста Сальськ Ростовської області. У 5-річному віці разом із родиною переїхав до Львова. Навчався у ліцеї №45. Після завершення навчання проходив строкову військову службу у лавах Нацгвардії України. У 2000-му році разом із батьками переїхав до Краматорська. Протягом двох років працював шахтарем, згодом – робітником із видобутку корисних копалин на місцевому приватному підприємстві.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся до Львова. У липні добровольцем став на захист України, боровся із окупантами у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.

У Валерія Хорошева залишилися мати, сестра, племінниці та швагро.

 

Мерія закликає долучитись до міських церемоній прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео