Сьогодні Львів проведе в останню дорогу трьох Героїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні Львів проведе в останню дорогу трьох Героїв
27 Вересня, 11:22

Сьогодні Львів проведе в останню дорогу трьох Героїв

Сьогодні, 27 вересня, Львів проведе в останню дорогу трьох захисників: Тараса Сидоровича, Дмитра Мілосердова та Дмитра Лазуркевича, які захищали Україну від російських окупантів. Про це повідомили у Львівській міській раді.

54-річний Тарас Сидорович львів’янин.

Навчався у СЗШ №23 Львова, згодом здобув професійно-технічну освіту у “Ставропігійському вищому професійному училищі”. Після завершення навчання проходив службу у танкових військах в Брянську. У мирний час працював столяром.

У перший день повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів у лавах 63-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках.

У Тараса Сидоровича залишилися дружина, двоє синів, сестра, брат, племінники та близькі родичі.

46-річний Дмитро Мілосердов уродженець села Поворськ Волинської області.

Народився у сім‘ї військовослужбовця. Втративши у ранньому віці батька, Дмитро залишився сам із мамою та сестрою.

Навчався у Львівській загальноосвітній школі №43. Мріяв допомагати людям, тому після закінчення школи вступив до медичного фахового коледжу «Монада».

Проходив строкову військову службу у селі Липники Львівської області.

У мирний час обіймав посаду зубного техніка у зуботехнічній лабораторії Львова, згодом поїхав працювати у Литву. Окрім того, займався волонтерською діяльністю при церкві, допомагав із харчуванням тим, хто того потребував.

Із перших днів повномасштабного вторгнення, став на захист Батьківщини до лав 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України. На фронті був бойовим медиком.

У Дмитра Мілосердова залишилися мама з інвалідністю, сестра та наречена.

49-річний Дмитро Лазуркевич львів’янин, проживав у Винниках.

 

Навчався у СЗШ №47 Львова. Здобув професійно-технічну освіту у колишньому Художньому професійно-технічному училищі №64 (сьогодні – Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва»). Після завершення навчання проходив військову службу в Київській області.

У мирний час працював будівельником Львові. Захопленням усього життя Дмитра Лазуркевича була акваріумістика.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.

У Дмитра Лазуркевича залишилися батьки, брат, дружина та 12-річний син.

Чин похорону усіх трьох захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Відео