«Сьогодні малює»: курсантка з Дрогобича Галина Николин помаленьку йде на покращення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Сьогодні малює»: курсантка з Дрогобича Галина Николин помаленьку йде на покращення
01 Вересня, 21:03
logo-black

«Сьогодні малює»: курсантка з Дрогобича Галина Николин помаленьку йде на покращення

Ірина Петришин

Уже тиждень 23-річна курсантка Галина Николин з Дрогобича перебуває у Національному військово-медичному клінічному центрі в Києві. 25 серпня вона разом з ще двома подругами-ровесницями потрапила у ДТП – на дівчат наїхав п’яний майор медичної служби Володимир Холодний. Потерпілим Олександрі Гуй та Тетяні Ніколаєвій під час операції довелося ампутувати кінцівку. Зараз усіх дівчат з реанімації перевели у палати, але їм ще потрібне дороговартісне лікування.

«Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований… 25 серпня біда прийшла в нашу родину…. Витівка п’яного майора розділила життя Галинки та її мами на дві половини. Неймовірно красива, талановита, розумна дівчина, яка присвятила своє життя військовій медицині опинилась на лікарняному ліжку… Боляче, страшно… Страшно нам, дорослим, а Галинка усміхається і заспокоює маму, що все буде добре, що вона сильна, що вона впорається. І ми віримо: ВОНА впорається, ВОНА продовжить навчання в УВМА, ВОНА стане військовим лікарем!!! Просто потрібен час… Час і молитва, час і підтримка, час і віра близьких та небайдужих ЛЮДЕЙ!!!» – написала у Фейсбук тітка Галини Тетяна Дехтяр.

Сама ж дівчина усім дякує за підтримку та допомогу.

«Галинка налаштована оптимістично, сьогодні малює. Вона справжній боєць! Відновлюється гарно, звичайно, ще є проблеми, але вона сама про це не говорить, бо дуже сильна дівчинка». – розповідає LMN подруга Галини Ольга Семьошкіна.

Галина Николин – пластунка, виховниця гуртка «Валькірії», відповідальна за фінанси та заходи у Львівській Окрузі.

Усі, хто має можливість та бажання допомогти дівчині швидше одужати, можуть переказати кошти на картку 4149 4991 1915 0298, мама Галини Николин, Друганова Наталія.

Фото: Фейсбук

Відео