Сьогодні на Яворівщині прощатимуться із 52-річною Захисницею | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні на Яворівщині прощатимуться із 52-річною Захисницею
01 Березня, 10:49

Сьогодні на Яворівщині прощатимуться із 52-річною Захисницею

Сьогодні, 1 березня, у Яворові попрощаються із 52-річною захисницею Чубенко Тетяною. Про це повідомили у Яворівській міській раді.

Чубенко Тетяна народилась у Лисичанську, що на Луганщині. За освітою і покликанням – медсестра. Життєрадісна, уважна і відповідальна жінка.

Після тимчасової окупації рідного міста захисниця вступила до лав 24 механізованої бригади, де здобувала військовий досвід. Згодом жінка переїхала до Яворова.

Після початку повномасштабного вторгнення Чубенко Тетяна з мужністю виконувала свій обов’язок в складі 101 бригади сил тероборони. Звхисниця була санітарним інструктором.

«27 лютого 2024 року під час відрядження до військової частини для проходження курсу базової загальновійськової підготовки, готуючись виконувати обов’язки та захищати Батьківщину від агресії з боку Російської Федерації старший лейтенант Чубенко Тетяна Юріївна померла», – зазначили у міськраді.

Зустріч та поховання захисниці відбудеться сьогодні, 1 березня, в Яворові біля Церкви Покрови Пресвятої Богородиці (третє містечко). Час зустрічі повідомлять згодом.

Відео