Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сьогодні останній день реєстрації на ЗНО
19 Квітня, 16:43

Сьогодні останній день реєстрації на ЗНО

Сьогодні, 19 квітня — останній день формування реєстраційних карток для участі у мультипредметному тестуванні для охочих вступати до бакалаврату. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

«Під час формування реєстраційної картки якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності), номер паспортного документа, номер мобільного телефону. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання вами документів для вступу», — наголошують в УЦОЯО.

Зазначається, що якщо абітурієнти реєструвалися раніше для участі у ЗНО, то вони є потенційними учасниками вступних іспитів до закладів вищої освіти.

«Однієї реєстраційної картки достатньо для потрапляння до бази даних про потенційних учасників мультипредметного тестування. Будь ласка, не створюйте дублі цих карток і не надсилайте свої документи до регіональних центрів оцінювання якості освіти повторно», — додають в УЦОЯО.

Найближчим часом абітурієнтам повідомлять, як дізнатися номер і PIN-код для входу на Інформаційну сторінку з актуальною інформацією.

Схожі новини