Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сьогодні Трускавець попрощався з полеглим воїном Володимиром Крілем
09 Травня, 17:44

Сьогодні Трускавець попрощався з полеглим воїном Володимиром Крілем

Сьогодні в Трускавці, що на Львівщині бойові побратими-воїни, колеги по роботі, друзі та рідні схилили свої голови перед полеглим воїном Володимиром Крілем. За інформацією Трускавецької міської ради, воїн-сержант загинув 26 квітня під Бахмутом.

img_9663

«Коли прийшла повістка, Володимир ні на мить не сумнівався йти чи не йти. «Всім треба йти» і «як не ми, то хто?» – ці слова закарбувалися в пам`яті його рідних та друзів. Навіки в пам`яті залишиться і він сам – стрункий підтягнутий чоловік, ідеальний сім’янин, ідеальний працівник, найкращий товариш, чесна та порядна людина, яких мало. У нашій пам`яті його небагатослівність, вміння чітко й лаконічно висловлювати думку. Красивий, з гострим розумом, а водночас скромний і добрий», — йдеться в повідомленні.

В цивільному житті Володимир  довший час працював у Дрогобичі, де з нуля створювалися муніципальна варта, а потім служба паркування. Налагодивши роботу там, повернувся до рідного Трускавця, щоб і тут послужити громаді, де також з нуля налагодив роботу служби паркування, був екологічним інспектором на громадських засадах, дбав про благоустрій, чистоту та лад в рідному місті.

У воїна залишились син, донечка та дружина.

 

img_9667
img_9664
Схожі новини