Сьогодні у Львові попрощаються з чотирма Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні у Львові попрощаються з чотирма Героями
05 Серпня, 10:14

Сьогодні у Львові попрощаються з чотирма Героями

У суботу, 5 серпня, у Львові прощатимуться з чотирма Героями, які загинула на війні з росією. Це Роман Міськів, Михайло Ковальський, Володимир Лашин та Глеб, повідомили у Львівській міській раді.

Чин похорону військових розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

33-річний Роман Міськів львів’янин. Навчався у колишній СЗШ №59 потім зобував освіту на історичному факультеті ЛНУ імені Івана Франка. У мирний час працював спеціалістом деревообробної справи у ТзОВ «Факро Львів». Активно займався спортом, захоплювався велопоїздками та музичним мистецтвом.

 

Із травня 2023 року проходив військову службу у складі 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Романа Міськіва залишилися батьки, брат з нареченою, племінники та хрещені діти.

33-річний Михайло Ковальський – уродженець Благодарівки Миколаївської області. Згодом родина переїхала до Львова.

У ранньому віці втратив батька, а згодом і маму. Навчався у Червоноградській загальноосвітній школі-інтернаті. Закінчив Львівське вище професійне політехнічне училище, здобув професію «слюсар з ремонту автомобілів». У мирний час працював в Одеській області в одному із місцевих відпочинкових комплексів.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Михайла Ковальського залишилися брат та три сестри із родинами.

22-річний Глеб Воєвутко народився і жив в Маріуполі Донецької області.

Навчався у місцевій школі №67. Закінчив Маріупольський електромеханічний фаховий коледж за спеціальністю «Монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів». Також здобував освіту у Харківському національному університеті міського господарства.

Після завершення навчання протягом певного періоду працював за кордоном. У вільний час захоплювався електромеханікою.

Із початком повномасштабного вторгнення за власним бажанням підписав контракт із Збройними Силами України. Після проходження навчань боронив територіальну цілісність та незалежність держави у лавах 22-го окремого мотопіхотного батальйону 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Глеба Воєвутка залишилися батьки.

40-річний Володимир Лашин львів’янин. Навчався у СЗШ №84 імені Блаженної Йосафати Гордашевської. Здобув освіту у ЛДУ фізичної культури імені Івана Боберського. Після завершення навчання проходив військову службу в Харкові у лавах Національної гвардії.

Спершу працював у ПП «Рекламна агенція «Прес-Тайм», а згодом займався приватним підприємництвом. Протягом останнього періоду працював у ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «Техноваги». У вільний час захоплювався рибальством, був кандидатом у майстри спорту зі стрільби з лука.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав територіальної оборони. Боровся із загарбниками на східному напрямку у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Володимира Лашина залишилися батьки, дружина, двоє синів та сестра.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео