Сьогодні у Львові попрощаються з трьома Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні у Львові попрощаються з трьома Героями
19 Липня, 08:36

Сьогодні у Львові попрощаються з трьома Героями

Сьогодні, 19 липня, у Львові відбудуться церемонії прощання і похорони Героїв, які загинули на війні з окупантами. Серед них двоє жителів Херсонщини та один львів’янин, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Так, об 11:00 розпочнеться Чин похорону 36-річного Андрія Шекіна та 21-річного Олександра Бродовського. Обидва воїна були уродженцями Херсонської області.

Андрій Шекін з початком повномасштабного російського вторгнення проходив військову службу у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді Десантно-штурмових військ Збройних сил України. У нього залишились дружина та син.

Олександр Бродовський також служив у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді Десантно-штурмових військ Збройних сил України, в складі якої боронив Херсонщину та Донеччину. У нього залишились дружина, діти, мати та сестра.

22-річний львів’янин Андрій Петров був випускником львівського ліцею №45. Після завершення середньої школи, навчався в Одеському морехідному училищі імені О. І. Маринеска. Згодом проходив строкову військову службу. З початком повномасштабного російського вторгнення вступив до лав Збройних сил України, де обороняв Батьківщину на сході України у складі військової частини А4007. У нього залишилися дружина та донька.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до церемонії прощання з Героями та утриматися від проведення розважальних заходів та святкувань у цей час.

Відео