Сьогодні у Львові прощаються із 31-річним Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні у Львові прощаються із 31-річним Героєм
28 Червня, 11:34

Сьогодні у Львові прощаються із 31-річним Героєм

Сьогодні, 28 червня, у Львові прощаються із Героєм Григорієм-Гайком Степанюком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

31-річний Григорій-Гайк Степанюк був уродженцем міста Тирасполь (Республіка Молдова). У ранньому віці покинув Молдову через початок Придністровського конфлікту.

Навчався у Середній загальноосвітній школі села Кошелівка Хмельницької області. Згодом вступив до Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, який закінчив з відзнакою.

Після завершення навчання вступив на юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, там здобув освітню кваліфікацію «Магістр права».

Вісім років Григорій жив та працював у Казахстані на керівних посадах. Захоплювався грою в шахи, стрільбою з лука, волейболом, футболом та легкою атлетикою. Любив подорожувати, цікавився історією, археологією та географією, а також фінансами і економікою. Прагнув опанувати мови програмування. Мав велику жагу до знань та цікавився найрізноманітнішими темами, постійно займався саморозвитком та самовдосконаленням.

Торік у червні повернувся до України та вступив до лав 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку. Під час проходження військової служби почав вивчати вибухотехніку, аеророзвідку та медицину.

У Героя залишилися дружина, бабуся, брати, сестри, тітки, дядько, племінниці, хрещена мама та велика родина.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео