Сьогодні у Львові прощаються з двома Героями | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні у Львові прощаються з двома Героями
30 Червня, 11:08

Сьогодні у Львові прощаються з двома Героями

Сьогодні, 30 червня, у Львові прощаються із двома захисниками. 31-річний Роман-Дмитро Гайдучок та 57-річний Степан Беген загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у міській раді. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

31-річний Роман-Дмитро Гайдучок – львів’янин. Закінчив Ліцей №74. Навчався у Національному лісотехнічному університеті України, згодом вступив до Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну міста Львова, здобув професію «Кухар; кондитер».

Працював у ресторанній сфері. Для Романа-Дмитра Гайдучка кулінарія була не тільки роботою, а справою всього життя. Захоплювався футболом.

Із початком повномасштабного вторгнення рф, попри відсутність військового досвіду, став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Романа-Дмитра Гайдучка залишилися батьки, бабуся з дідусем та брат.

57-річний Степан Беген народився у селі Колодруби, Стрийського району.  Навчався у місцевій школі. Закінчив «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг». Після завершення навчання проходив військову службу у лавах десантно-штурмових військ.

Протягом 15-ти років працював на фабриці із виготовлення виробів із хутра у Львові, згодом – у сфері торгівлі. Свій вільний час любив присвячувати рибальству.

Із перших місяців повномасштабної війни став на захист України від російських окупантів. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави на східному напрямку у складі військової частини Т0910. Під час проходження служби Степану Бегену було присвоєно звання «молодший сержант».

У Героя залишилися дружина, двоє братів, троє дітей та п’ятеро внуків.

Відео