Сьогодні у Львові прощаються з шістьма Героями – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні у Львові прощаються з шістьма Героями
13 Липня, 10:49

Сьогодні у Львові прощаються з шістьма Героями

Сьогодні, 13 липня у Львові прощаються із шістьма Героями. Роман Дідик, Іван Мороз, Олег Чміль, Наталія Депа, Денис Гузнер та Орест Смик загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у міській раді.

Чин похорону Романа Дідика, Івана Мороза, Олега Чміля розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Крім того, чин похорону Наталії Депи, Дениса Гузнера, Ореста Смика розпочнеться о 15:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 15:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Героїв поховають на Личаківському кладовищі.

1-361

54-річний Роман Дідик народився у Львові. Навчався у школі №54 і «Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва» за спеціальністю «слюсар з ремонту автомобілів». Працював у товаристві «Науково-виробниче підприємство «Електрон-Т». У вільний час полюбляв майструвати.

Із перших місяців повномасштабного вторгнення рф захищав Батьківщину у лавах 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Героя залишилися брат та двоюрідні сестри.

7-70

54-річний Іван Мороз народився у с. Бібщани,  Золочівського району. Навчався у Поморянській школі. Технічну освіту здобув у колишньому Львівському технікумі радіозв’язку.

Працював у товариствах «Руш» та «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар».

Під час повномасштабної війни захищав Батьківщину у лавах 4-ї окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського корпусу резерву Сухопутних військ Збройних сил України. Загинув на східному напрямку.

У Героя залишилися дружина, дві доньки, син та брат.

3-157

41-річний Олег Чміль був уродженцем міста Лозова, Харківської області. Навчався у школі №88  у Львові. Потім проходив військову службу у Борисполі, що на Київщині та в місті Саки (Автономна Республіка Крим). Працював різноробом.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

В Героя залишилися батько, тітка, мачуха, сестра та двоюрідний брат.

4-112

30-річний Денис Гузнер був львів’янином.  Навчався у школі №65. Закінчив Вище професійне училище №20. Вищу освіту здобув на юридичному факультеті ЛНУ імені Івана Франка.

Працював приватним підприємцем. Був талановитим кухарем. Разом із друзями захоплювався компʼютерними іграми, де у змаганнях здобував призові місця, вміло ремонтував компʼютери та електроніку.

Із початком повномасштабної війни став на захист Батьківщини. Служив у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. За особисту мужність та виконання бойових завдань у «гарячих» точках фронту був нагороджений численними відомчими відзнаками.

У Героя залишилися мама, дружина та брат.

5-97

38-річний Орест Смик народився у с. Дмитровичі, Мостиського району. Навчався у Червоноградській загальноосвітній школі-інтернаті. Здобув технічну освіту у «Ставропігійському вищому професійному училищі міста Львова» за спеціальностями «столяр-будівельний» та «столяр-виробник декорацій».

Працював на будівництві. Захоплювався спортом та риболовлею.

Із початком повномасштабного вторгнення рф добровільно став на захист Батьківщини у складі військової частини А4821 ЗСУ.

У Героя  залишилась мати, брат, сестра та інші родичі.

6-84

30-річна Наталія Депа була львів’янкою. Закінчила школу №1 . Вищу освіту здобула у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Зенововича Ґжицького за спеціальністю «Лікар ветеринарної медицини». Здобула другу вищу освіту за фахом «Лікар-косметолог».

Займалась підприємницькою діяльністю у сфері косметології. Відкрила приватну клініку і була її керівницею.

Із початком повномасштабної війни разом із батьком добровільно стала на захист Батьківщини та приєдналася до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Виконувала бойові завдання з порятунку побратимів на східному напрямку.

У Героїні залишилися мати, батько та рідний брат, який продовжує захищати рубежі держави у складі Державної прикордонної служби України.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео