У п’ятницю, 20 вересня, Львів попрощається з чотирма військовослужбовцями. Володимир Пуголовко, Юрій Шумало, Юрій Челяпін і Віктор Грондашевський захищали Україну від російських окупантів. Про це повідомили у Львівській міській раді.
Чин похорону Володимира Пуголовка, Юрія Шумала та Юрія Челяпіна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, опісля відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають захисників на Личаківському кладовищі.
Чин похорону Віктора Грондашевського відбудеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, опісля буде загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.
21-річний Володимир Пуголовко – львів’янин. Навчався у Бірківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка. Згодом продовжив навчання у Львівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.
Завершивши ліцей, вступив до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на факультет бойового застосування військ.
Жив військовою справою, у вільний час активно займався спортом. За словами рідних, був справжнім другом, який завжди підтримає у важку хвилину.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від окупантів. Із 2024 року виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини у складі одного з підрозділів Міністерства оборони України. Боровся з окупантами на Харківщині.
У Володимира Пуголовка залишилися батьки, сестра, дідусі та бабуся.
35-річний Юрій Шумало – львів’янин. Навчався у Середній загальноосвітній школі №67 міста Львова. Здобув освіту спершу у колишньому Професійно-технічному училищі №27, згодом вступив до Львівського технікуму залізничного транспорту (сьогодні – Відокремлений структурний підрозділ «Львівський фаховий коледж транспортної інфраструктури Національного університету «Львівська політехніка»).
Понад 15 років пропрацював на різних посадах у Регіональній філії «Львівська залізниця» Акціонерного товариства «Львівська залізниця». У вільний час захоплювався технікою та футболом.
Із початком повномасштабного вторгнення росії став на захист держави від окупантів. Боронив Батьківщину на Донеччині у лавах 5-ї окремої танкової бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Юрія Шумала залишилися батьки, дружина та донька.
36-річний Віктор Грондашевський – львів’янин. Навчався у Середній загальноосвітній школі №79 (сьогодні – Львівська гімназія «Євшан»). Згодом здобув професійно-технічну освіту у Львові.
Після завершення навчання пропрацював у різних сферах. У вільний час активно захоплювався тенісом.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від окупантів. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави у лавах 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Віктора Грондашевського залишилися батьки та сестра.
56-річний Юрій Челяпін – львів’янин. Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №48 м. Львова. Здобув вищу освіту на хімічному факультеті Національного університету «Львівська політехніка».
Після завершення навчання спершу працював інженером з постачання у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Львівський автобусний завод», згодом займався приватним підприємництвом.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від загарбників. Боронив суверенітет та незалежність Батьківщини на Донеччині та Харківщині у складі 111-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Схід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
У Юрія Челяпіна залишилися три доньки, брат, онучка, племінники та колишні дружини.
Мерія закликає долучитись до міських церемоній прощання та утриматися у цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Найближчим часом наші менеджери дадуть відповідь