Сьогодні у Львові проведуть в останню дорогу двох Героїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сьогодні у Львові проведуть в останню дорогу двох Героїв
27 Жовтня, 09:50

Сьогодні у Львові проведуть в останню дорогу двох Героїв

Сьогодні, 27 жовтня, Львів попрощається з військовослужбовцями Євгеном Узуновим та Андрієм Рубелем, які захищали Україну від російських окупантів. Про це повідомили у Львівській міській раді.

 

Євген Узунов

Чоловік навчався у Ліцеї №45 Львівської міської ради, згодом здобув професійно-технічну освіту у місцевому училищі. Після завершення навчання проходив військову службу у Сімферополі. На початку 2000-х років вступив на службу до Військово-морських сил та проживав у Євпаторії.

Після повернення до Львова працював у галузі легкої промисловості, займався виробництвом взуття.

Із перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини до лав Національної гвардії України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

У Героя залишилися троє дітей, цивільна дружина, колишня дружина, сестра, брат, двоюрідні брати і сестри, нерідна мати та тітка. Йому було 47 років.

 

Андрій Рубель

Навчався у Звертівському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, після закінчення 9-го класу вступив до Куликівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Здобув освіту у колишньому Львівському інституті економіки і туризму.

Після завершення навчання обіймав посаду слюсаря у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Виробниче підприємство «Укрзахідавтоспецмаш», згодом працював малярем на місцевому підприємстві.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів до лав 65-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на території Запорізької області.

У Андрія Рубеля залишилися бабуся, мама, дружина, 12-річний син і брат.

 

 

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Відео