Сокальську РДА очолив Андрій Дяченко | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сокальську РДА очолив Андрій Дяченко
28 Березня, 16:05

Сокальську РДА очолив Андрій Дяченко

Сьогодні на сайті Президента України з’явилося розпорядження про призначення головою Сокальської РДА колишнього генерального директора ДП «Львіввугілля» Андрія Дяченка.

Новопризначений очільник керуватиме районом з випробувальним терміном три місяці.

Відомо, що Андрій Дяченко — колишній генеральний директор ДП «Львіввугілля». На цій посаді він пропрацював рік: з серпня 2016 по серпень 2017 року. А після звільнення був без роботи.

Має 35 років трудового стажу. Працював на посадах державного дільничого гірничо-технічного інспектора, гірничого майстра, начальника дільниці шахти, головного інженера та директора шахти, заступником гендиректора «Львіввугілля».

У декларації за 2018 рік Андрій Дяченко вказав, що його доходи складаються з пенсії — 168 607 грн., страхових виплат — 119 967 грн. та процентів — 1816 грн. Його дружина Оксана за основним місцем праці на шахті «Межирічанська» отримала 200 960 грн. заробітної платні. На банківському рахунку пан Дяченко зберігає 141 104 грн.

Сім’я потенційного голови Сокальської РДА має земельну ділянку та житловий будинок у Червонограді. А також земельну ділянку та недобудований будинок у Татарові біля Яремче. У них також є два авто: ВАЗ-2101 та «Mitsubishi Pajerо».

Нагадаємо, 9 січня Петро Порошенко звільнив Романа Токая з посади голови Сокальської районної державної адміністрації Львівської області. Кілька днів перед тим співробітники СБУ затримали його на хабарі. Чоловік 21 тис. гривень неправомірної винагороди.

Відео