Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Солдата, який вночі розстріляв людей у Дніпрі, затримали (ФОТО)
27 Січня, 10:24

Солдата, який вночі розстріляв людей у Дніпрі, затримали (ФОТО)

Солдата, який розстріляв людей і втік, затримали. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський на своїй сторінці у фейсбук.

«Тільки що Артем Рябчук був затриманий співробітниками поліції в Дніпропетровській області.  Він буде нести найсуворішу відповідальність, передбачену Законом… За моїм наказом буде створена комісія по вивченню обставин, які могли привести до таких дій 21-річного військовослужбовця, якого призвали для того, щоб навчити як боронити країну і дбати про безпеку, а не для того, щоб він розстрілював своїх колег», – написав міністр.

Він додав, що з’ясовувати будуть також обставини проходження солдатом-строковиком військово-медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї.

«Після вивчення умов та обставин що призвели до трагедії будуть зроблені висновки. В тому числі кадрові», – додав Денис Монастирський.

Солдата затримали о 9.30 у м.Підгороднє.

solhol1-2
solhol3
solhol2
solhol4

“До поліції надійшло більше десяти викликів від людей, які повідомили про підозрілих осіб. Під час відпрацювання одного з таких викликів поліцейські затримали військовослужбовця”, – повідомляє прес-центр МВС.

 

Як повідомляла Львівська мануфактура новин, солдат-строковик сьогодні вночі розстріляв караул і втік. П’ятеро осіб загинули, за життя ще п’ятьох зараз борються лікарі.

Схожі новини