Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Солдати з Південної Осетії масово відмовились воювати в Україні, – розвідка
31 Березня, 12:18

Солдати з Південної Осетії масово відмовились воювати в Україні, – розвідка

Українська розвідка зафіксувала два факти відмови російських військових від участі у війні з Україною. У першому випадку йдеться про солдатів з Південної Осетії, в другому – з Калініградської області рф. Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України з посиланням на дані розвідки.

«Декілька днів тому майже весь особовий склад однієї із батальйонних тактичних груп (дві мотострілкові роти та мінометна батарея), які були сформовані зі складу 4-ї військової бази ЗС РФ (в/ч 66431, м.Цхинвал, Південна Осетія) та були задіяні на Донецькому напрямку, відмовився від участі у військовій агресії проти України», – йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, 29.03.2022 їх організовано перемістили до військового полігону «Кузьмінський» (Ростовська обл.), де з ними провів бесіду заступник командуючого 58 армії з військово-політичної роботи. Проте його заклики до продовження виконання поставлених завдань успіху не мали.

«Також 29.03.2022 від участі у бойових діях на території України відмовилось більше половини особового складу однієї із рот 18 мотострілецької дивізії (м.д. Гусєв, Совєтськ Калінінградської області) 11 армійського корпусу Берегових військ Захдного воєнного округу ЗС рф, передові позиції якого перебувають в районі м. Ізюм Харківської області України», – розповіли розвідники.

За їхніми словами, керівництво рф намагається застосовувати кримінальне переслідування до осіб, що відмовляються воювати проти України, але у випадку масових відмов обмежується дисциплінарними стягненнями.

Схожі новини