Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині цієї доби зробили всього 103 ПЛР-тести
05 Травня, 11:09
logo-black

На Львівщині цієї доби зробили всього 103 ПЛР-тести

 Впродовж останньої доби на Львівщині лаборотарно пітвердили 8 інфікувань коронавірусом. Водночас проведено лише 103 ПЛР-тести, днем раніше – 163. Як дізналася LMN, така кількість досліджень не може показати реальну картину із пандемією в області, адже щоденно до Львівського обласного лабораторного центру доставляють близько 300 зразків. 

“Кількість результатів тестів, які роблять за добу, залежить від багатьох факторів. По-перше, на Львівщині тести проводять кілька лабораторій, інформацію не завжди всі подають вчасно. По-друге, фізична втома. Ми працюємо без вихідних, але, звичайно, людям потрібен відпочинок. Більше того, втомлюється техніка. Дещо виходить з ладу через великий обсяг досліджень”, – розповідає LMN заступник директора Львівського обласного центру МОЗ України Олег Когут. 

Як свідчать дані ЛОДА, кількість людей, що звертаються в лікарні області з підозроб на коронавірус, постійно збільшується. За попередню добу у медзаклади області госпіталізовано 25 таких осіб.Скеровано на самоізоляцію 183 хворих.

З них 140 осіб звернулися до Львівської обласної інфекційної лікарні. Станом на ранок там перебуває 135 хворих, 90 з підтвердженим діагнозом, а 45 з підозрою на коронавірус.

Усього на Львівщині зафіксовано 514 інфікувань COVID-19. 

Найбільше нових випадків і надалі фіксують у Львові. За останню добу тут у чотирьох хворих підтвердили коронавірус.  По одному випадку зареєстрували в Городку, селі Бортятнино на Мостищині, селах Великий Дорошів та Куликів на Жовківщині.

Схожі новини