регіональні новини
Написати нам
Соціологи: рейтинги партій Тимошенко та Порошенка “зрівнялись”
11 Червня, 07:31

Соціологи: рейтинги партій Тимошенко та Порошенка “зрівнялись”

Соціологічні опитування підтверджують тенденції попередніх опитувань. Єдине у чому соціологічні агенції не сходяться – то це у питанні чи проходить до парламенту партія «Голос» Святослава Вакарчука.

 

Київським міжнародний інститут соціології провів соціологічне дослідження рейтингів партій напередодні парламентських виборів.

За президентську партію «Слуга народу» готові проголосувати 48,5% опитаних, що визначились з вибором. 11,8% респондентів висловили бажання проголосувати за політсилу “Опозиційна платформа – “За Життя”, 8,1% – за партію “Європейська солідарність”, 7,8% – за партію “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та  5,6% – за партію “Голос”.

 

Результати дослідження продемонстрували і у Центрі “Соціальний моніторинг” і Українському інституті соціальних досліджень ім.А.Яременко.

“Слугу народу” готові підтримати 43,1% респондентів серед тих, хто визначився, і буде голосувати, “Опозиційну платформу – За життя” – 11,7%, “Європейську солідарність” – 9,2%, ВО “Батьківщина” – 9,1% опитаних. “Голос” готові підтримати 4,9%.

Схожі новини