Соціологи: Рівень задоволеності діями Зеленського виріс у 1,5 рази | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Соціологи: Рівень задоволеності діями Зеленського виріс у 1,5 рази
12 Вересня, 21:27

Соціологи: Рівень задоволеності діями Зеленського виріс у 1,5 рази

Рейтинг задоволених роботою президента Володимира Зеленського на початку вересня зріс майже у півтори рази, у порівнянні з липнем 2019 року.

Про це йдеться у результати опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

«71% опитаних задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського, 11% – протилежної думки, 18% – не змогли сформувати своє ставлення до нього. У порівнянні із липнем цього року рівень задоволеності роботою глави держави зріс майже у півтори рази.

 

55% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 18% – у неправильному, 26% – не визначилися з цього питання», – йдеться у дослідженні.

Абсолютна більшість українців підтримують і перші конституційні законопроекти Зеленського.

«Абсолютна більшість опитаних (понад 90%) підтримують ініціативи стосовно дострокового припинення повноважень народного депутата за кнопкодавство та прогули, зменшення кiлькостi народних депутатiв  з 450 до 300 та зняття депутатської недоторканності. Більше 70% підтримують надання законодавчої ініціативи громадянам України, розширення повноважень президента щодо призначення керiвникiв НАБУ та САП, а також збiльшення кiлькостi уповноважених з прав людини (омбудсменiв). Близько двох третин виступають за закрiплення в Конституцiї норми про вибори народних депутатiв за пропорцiйною виборчою системою та скасування адвокатської монополiї», – стверджують соціологи.

Відео