Соціологи розповіли, хто може стати наступним мером Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Соціологи розповіли, хто може стати наступним мером Львова
29 Жовтня, 17:41

Соціологи розповіли, хто може стати наступним мером Львова

Сьогодні, 29 жовтня соціологічна агенція «Фама» оприлюднила рейтинги потенційних кандидатів на виборах міського голови Львова, повідомляє zaxid.net. Зараз найбільше голосів львів’яни готові віддати за чинного мера Андрія Садового, на другому місці йде його основний суперник на попередніх виборах Руслан Кошулинський з ВО «Свобода», на третьому – екс-голова Львівської ОДА, нардеп Олег Синютка.

Результати опитування свідчать, що наразі остаточно визначились зі своїм вибором лише 41% львів’ян. Станом на жовтень 2019 року, на виборах мера Львова за Андрія Садового готові проголосувати 36,8% виборців, за Руслана Кошулинського – 14%, за Олега Синютку – 7,2%, за громадського активіста Ігоря Зінкевича – 5,9%, а на п’ятому місці з однаковим результатом у 5,5% йдуть колишня депутатка Оксана Юринець та мер Винників Володимир Квурт.

Окрім уже згаданих політиків, шанси отримати більше 2% на виборах мають ще семеро потенційних кандидатів – Дмитро Добродомов (4,3%), Володимир Гірняк (3,7%), Ярослав Рущишин (3,4%), Валерій Веремчук (2,4%), Андрій Москаленко (2,3%), Маркіян Мальський (2,2%), а також Ігор Васюник (2,1%). Ймовірний кандидат від партії «Слуга народу», яка лише кілька місяців тому на парламентських виборах отримала голоси близько чверті львів’ян, на виборах мера наразі може розраховувати лише на 0,2%.

  • 0
  • 733
Відео