«Спалювати – дорого, багато інших методик – малоефективні»: Мальський про те, що ж робити зі сміттям | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Спалювати – дорого, багато інших методик – малоефективні»: Мальський про те, що ж робити зі сміттям
09 Серпня, 14:37

«Спалювати – дорого, багато інших методик – малоефективні»: Мальський про те, що ж робити зі сміттям

Очільник Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський, провів вчора зустріч, на якій обговорив  перспективи будівництва механіко-біологічного комплексу з перезавантаження та переробки твердих побутових відходів у Львові на вулиці Пластовій.

«Проблема будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій є спільною для усіх гілок влади та громадськості, – зауважив Мальський. – Спалювання сміття – це дорогий метод поводження з відходами та призведе до значного збільшення тарифу. Інші методики, крім сміттєсортування та сміттєпереробки – малоефективні та сумнівні. А сам бюджет міста обтяжений сотнями мільйонів гривень, які можна було б витратити на щось інше, у тому числі на покращення екології зони, в якій відбуватиметься обробка сміття».

Голова адміністрації пообіцяв, що вже за два тижні будуть напрацьовані та озвучені подальші кроки, які б мали сприяти вирішуванню проблеми з відходами. За цей час ЛОДА має напрацювати  спеціальний формат та механізм у наболілому сміттєвому питанні. Зустрічі ж на цю тему тепер будуть постійними.

Відео