Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Спектакль”: батько Каті Гандзюк про м’які вироки виконавцям вбивства
07 Червня, 08:41

“Спектакль”: батько Каті Гандзюк про м’які вироки виконавцям вбивства

Батько убитої активістки Катерини Гандзюк Віктор висловив обурення у зв’язку з м’якими вироками, які суд виніс виконавцям вбивства доньки.

Про це він написав у Facebook.

«Спектакль. Сьогодні зачитали вирок. Іменем України. Від трьох до шести років. За вбивство. З особливою жорстокістю.  З причиненням особливих мук. Вчинене групою осіб за попередньою домовленістю. На замовлення. За гроші. Боляче, гидко, соромно перед світлою пам’яттю Каті. Соромно за державу.

 

В обмін на частину інформації та признання вини – зміна статті звинувачення, а отже і зменшення термінів ув‘язнення. Вигідно і прокурорам – не треба збирати докази, злочин розкрито, справа передана до суду, знижується градус суспільної напруги. А може й … щось ще вигідніше? Зручно і суддям, принаймі швидко завершиться судове засідання. Прокурори трансформуються в адвокатів. А якщо буцімто розкаятись, то терміни взагалі нижчі мінімальних, від довічного ув’язнення зменшуються до трьох років! Всі задоволені. Угода підписана.

 

Кілька років швидко минуть. П‘ятеро вбивць, п’ять хижих тварюк, що майже безкарно скуштували смак людської крові та відчули азарт від вбивства вийдуть на свободу, житимуть серед людей. Люди схаменіться, вам не страшно? Мені – дуже. Ні, я не за себе, я вже все втратив. Мені страшно за вас», – написав батько Катерини Гандзюк.

Координатора нападу на Гандзюк Сергія Торбіна засудили до 6 років і 6 місяців позбавлення волі, а нападника Микиту Грабчука – до 6 років в’язниці. Володимир Васянович та В’ячеслав Вишневський отримали вирок – 4 роки ув’язнення,  Віктор Горбунов – 3 роки.

 

Фото: Times.zt

Схожі новини