Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Спершу Крим і Донбас: путін відмовляється надавати гарантії безпеки Україні
26 Квітня, 21:24

Спершу Крим і Донбас: путін відмовляється надавати гарантії безпеки Україні

Сьогодні президент росії владімір путін зустрівся з генсеком ООН Антоніу Гуттерішем. Говорили, зокрема, про ситуацію в Україні. Відтак глава рф сказав, що його країна не може підписати гарантії безпеки Україні, не вирішивши територіальні питання Криму та Донбасу. Про це пише Українська Правда. 

“На переговорах у Стамбулі нам вдалося досягти досить серйозного прориву, тому що вимоги міжнародної безпеки України наші українські колеги не стали пов’язувати з таким поняттям, як міжнародно визнані кордони України, винісши за дужки Крим, Севастополь та визнані Росією республіки Донбасу з певними застереженнями”.

За словами путін, після досягнення цих домовленостей Росія зіткнулася із ситуацією навколо Бучі Київської області, до якої нібито “російська армія не має жодного відношення”.

“І вони відійшли від своїх колишніх намірів винести за дужки питання гарантій безпеки території Криму, Севастополя та республік Донбасу. Вони просто відмовилися від цього. І у своєму проекті угоди з цього приводу, нам наданому, просто вказали у двох статтях, що ці питання мають вирішуватись на зустрічі глав держав”, – сказав путін.

 

Він наголосив, що росія не може підписуватись під будь-якими гарантіями безпеки, якщо не буде хоча би проєкту угод про Крим та Донбас. За його словами, якщо ррф погодиться без цих умов, то це питання так і залишиться невирішеним.

  • 0
  • 2646
Схожі новини