Спецслужби Росії намагалися завербувати львів’янина | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Спецслужби Росії намагалися завербувати львів’янина
14 Вересня, 12:07

Спецслужби Росії намагалися завербувати львів’янина

СБУ викрила черговий факт вербування українця спецслужбами Росії. Зокрема, львів’янин на вимогу кураторів зі спецслужб країни-агресора мав збирати інформацію про учасників добровольчих батальйонів та військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на сході нашої країни.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Львівщини тривалий час займався реабілітацією важкохворих військовослужбовців, які отримали поранення на Сході країни. Проте через скрутне матеріальне становище протягом останніх 5 років періодично підзаробляв у Росії. Він надавав послуги з реабілітації дітей з інвалідністю.

“Під час останнього візиту до Росії, задля офіційного працевлаштування, чоловік звернувся до місцевої міграційної служби аби подати відповідні документи. Потім українця викликали на співбесіду із нібито співробітником міграційної служби. Під час розмови через погрози і залякування службовець вимагав надати інформацію про персональні дані українських військових та схиляв львів’янина до конфіденційної співпраці на шкоду нашій державі”, – кажуть в СБУ.

Жодних дій, які б могли зашкодити безпеці держави, чоловік не вчиняв. Він добровільно звернувся до СБУ Львівщини та повідомив про обставини вербування російською спецслужбою.

Служба безпеки України нагадує, що у випадку вербування іноземною державою, українці звільняються від кримінальної відповідальності, якщо вони не виконували ніяких дій. Також необхідно повідомити про це органи державної влади.

Фото: Укрінформ.

  • 0
  • 129
Відео