Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Спільними зусиллями зробимо рідне місто красивішим», – мер Миколаєва
11 Грудня, 14:42
logo-black

«Спільними зусиллями зробимо рідне місто красивішим», – мер Миколаєва

Міський голова Миколаєва Андрій Щабель продовжує зустрічатися із жителями міських вулиць і обговорювати з ними проблеми, які потребують негайного вирішення.

«Останньою мав зустріч із вуличним комітетом вулиці Гагаріна, – каже LMN Андрій Щебель. – Одразу хочу сказати, що щиро вдячний тим, хто, навіть незважаючи на холод, прийшов на зустріч, щоб висловити свої пропозиції та зауваження. Для мене це дуже важливо, адже саме завдяки таким заходам розумію, що дуже багато миколаївчан є справжніми патріотами свого рідного міста».

В основному жителі Гагаріна говорили про вуличне освітлення та ремонт сусідніх провулків.

«Справді, на вулиці Гагаріна існує проблема із освітленням, – розповідає міський голова. – Також необхідно відремонтувати сусідні провулки, бо їхній вигляд псує усю естетику вулиці. Звичайно, що ці недоліки постараємося усунути вже наступного року. Окрім цього, говорили і про те, хто має доглядати за нещодавно заасфальтованим дорожнім покриттям. З приводу останнього хочу наголосити, що Миколаївська міська рада зацікавлена в ремонті кожної вулиці та тротуару міста. Проте догляд за благоустроєм нещодавно відремонтованих вулиць мають здійснювати і жителі, принаймні біля своїх домівок. Бо тільки спільними зусиллями та працею ми зможемо зробити рідне місто красивішим, модернізованим та комфортним для кожного мешканця».

фото: Миколаівська міська рада

Схожі новини