Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Співак Тарас Курчик став депутатом Львівської облради
02 Червня, 19:09

Співак Тарас Курчик став депутатом Львівської облради

Сьогодні, 2 червня, на сесії Львівська облрада достроково припинила депутатські повноваження депутата від фракції НРУ Петра Марунчака. Натомість новим депутатом у цій фракції став співак Тарас Курчик, передає Zaxid.net.

Депутати задоволили особисту заяву Петра Марунчака про складання ним депутатських повноважень. Попередньо відомо, що він відмовився від мандату за станом здоров’я.

Натомість ряди депутатів у фракції НРУ, яка налічує п’ять депутатських місць, поповнив 50-річний співак, заслужений артист України Тарас Курчик.

Відповідну постанову Львівської обласної виборчої комісії на сесії оголосив голова комісії Микола Щур, після чого Тарас Курчик склав депутатську присягу.

Він вже був депутатом Львівської облради попереднього скликання. Останній сольний альбом Курчик записав у 2007 році, зараз займається підприємницькою і продюсерською діяльністю.

Натомість у фракції УКРОП наразі залишається вільним одне депутатське крісло. 21 травня у віці 68 років раптово помер депутат Львівської облради, голова фракції УКРОП Зеновій Шептицький. Голова обласної виборчої комісії повідомив, що новим депутатом УКРОПу стане Сергій Віхоть, який наразі ще має скласти повноваження депутати Жовківської районної ради.

Львівська облрада теперішнього скликання налічує 83 депутати (повний склад 84). В облраді представлені вісім політичних фракцій та чотири депутатські групи.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини