«Співав у народному хорі «Черемшина»: на Стрийщині під колесами поїзда загинув 69-річний чоловік | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Співав у народному хорі «Черемшина»: на Стрийщині під колесами поїзда загинув 69-річний чоловік
29 Липня, 14:32
logo-black

«Співав у народному хорі «Черемшина»: на Стрийщині під колесами поїзда загинув 69-річний чоловік

Вчора, 28 липня, близько опівдня на 24 км колії станції Миколаїв у Стрийському районі поїзд наїхав на 69-річного чоловіка. Потерпілий від отриманих травм помер на місці аварії. У поліції встановили, що загиблий є мешканцем села Лани, що належить до Щирецької територіальної громади Львівського району.

«До нас вчора зателефонували з поліції. Скинули фото загиблого, просили опізнати. Не хотілося вірити, але ним таки виявився пан Ігор, який зареєстрований у Ланах, – розповідає LMN голова Щирецької ТГ Олег Василишин. – Шкода його, адже був порядним, скромним чоловіком, який приймав активну участь у громадському житті. Пан Ігор співав у народному хорі «Черемшина». Останнім часом дуже хворів – мав проблеми з ногою, ходив з палицею, – але попри це не залишав громадську діяльність».

У Ланах не знають, що чоловік робив в Миколаєві. Припускають, що через проблеми з ногою не встиг зійти з колії, коли під’їжджав поїзд.

Через трагедію затримок в русі поїздів не було. Причина та обставини події з’ясовують правоохоронці.

Фото: ілюстративне

  • 0
  • 1143
Відео