Спортсмен з Львівщини виборов дві медалі на чемпіонаті Європи з паратенісу | Львівська мануфактура новин
Спортсмен з Львівщини виборов дві медалі на чемпіонаті Європи з паратенісу
08 Вересня, 18:43

Віктор Дідух з Львівщини виборов дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з паратенісу. Він директор ДЮСШ «Авангард» та засновник Академії настільного тенісу. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Нагороди для нашої держави Віктор  здобув на чемпіонаті у Великій Британії. Загалом у змаганнях беруть участь майже 270 паратенісистів з 35 країн, змагаються в 11 класах за паралімпійською класифікацією.

Віктор став чемпіоном у парному розряді з Мариною Литовченко. Також виборов медаль в особистому розряді. Цікаво, що боротись за «золото» спортсмену зі Львівщини довелось з іншим українцем, який також дійшов до фіналу – Максимом Ніколенком. Відтак, на п’єдесталі опинились одразу два представники нашої держави.

За такі успіхи на чемпіонаті Віктор Дідух отримає грошову винагороду від Управління молоді та спорту у розмірі 50 тисяч гривень.