Спортсменка із Яворівщини здобула три нагороди на чемпіонаті світу з пауерліфтингу | Львівська мануфактура новин
25 Серпня, 17:32

Вчора, 24 серпня, яворівська пауерліфтерка Христина Уляник виборола три медалі на Чемпіонаті світу.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Зазначається, що з 24 серпня до 3 вересня у Румунії проходить чемпіонат світу з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат й юніорів та юніорок

У перший день змагань Христина Уляник із Яворова у ваговій категорії до 43 кг серед дівчат виборола срібло у триборстві та дві малі нагороди за окремі вправи (золото у жимі лежачи та срібло у тязі становій).

Крім того, ще одна спортсменка із Яворова Яна Жила фінішувала за крок до п’ядесталу пошани на четвертому місці.

Спортсменки тренуються під керівництвом Погребінського Віктора Анатолійовича.