Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Спортсменка, яку шукали всім селищем, ночувала у подруги
22 Січня, 16:13
logo-black

Спортсменка, яку шукали всім селищем, ночувала у подруги

Антоніна Скляренко

19-річну Василину Ільницьку, яку від учора шукали родичі, а сьогодні – більше ста правоохоронців, нацгвардійців і кінологів, – знайшлась. Дівчина весь цей час була у подруги.

«Вийшла сама на зв’язок, подзвонила мамі і повідомила, що вона у подруги», – каже LMN Ігор Зінкевич із ГО «Варта 1».

Поліція області, яка залучила величезний особовий склад для пошуку зниклої, підтвердила  припинення операції.

«Місцеперебування зниклої дівчини встановлено. Вона здорова та неушкоджена. Дякуємо за допомогу усім. Серед наших працівників було задіяно більше ста осіб», – каже Світлана Добровольська.

Після ранкового повідомлення про зникнення спортсменки на її пошуки вирушили і прості мешканці Львова і Брюхович. Люди прочісували ліс, де, ймовірно, могла пропасти дівчина, доріжку, по якій здійснювала пробіжку, місцевий цвинтар та околиці. У соцмережах люди закликали водіїв, які в час зникнення проїжджали тим шляхом, надавати відео з реєстраторів.

«Багато роботи зроблено, на щастя, дівчина жива. Але якось геть безвідповідально з її сторони все це. Могла подзвонити раніше, прийти, чи якось ще повідомити, що з нею все гаразд. Сотні людей стало на вуха аби її знайти, а вона відпочивала в цей час», – обурюється в соцмережі один із користувачів Олег Крига.

Нагадаємо, Василина Ільницька вчора ввечері близько восьмої вийшла на традиційну пробіжку у спортивному екіпіруванні та не повернулася ядодому. Дівчина – спортсменка, у вільний час займалася біатлоном.

Відео:Вікторія Балицька

Схожі новини