Спортсменка з Рави-Руської виборола дві нагороди на чемпіонаті світу з пара-армспорту | Львівська мануфактура новин
01 Вересня, 17:56

Представниця Львівщини Анна Кушнір виборола дві срібні нагороди на чемпіонаті світу з пара-армспорту, який триває у Казахстані. Участь у змаганнях беруть понад 1500 спортсменів з 50 країн.  Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту ЛОВА.

Анна родом з Рави-Руської. Вона змагається серед незрячих армреслерок у ваговій категорії 60 кг.  Світ армспорту дівчина відкрила для себе 7 років тому. Спочатку змагалась з усіма спортсменами, згодом зосередила свої зусилля на участі в турнірах серед спортсменів з інвалідністю.

Тренується Анна в спортивному клубі «Львівські Леви» та Львівській дитячо-юнацькій спортивній школі для людей з інвалідністю «Галичина». Її наставник – Богдан Іваницький.

“Це вже не перші нагороди Анни на міжнародних змаганнях – вона кількаразова призерка чемпіонату Європи та призерка чемпіонату світу. На минулорічному чемпіонаті світу вона також виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу”, — йдеться у повідомленні.

Аби здобувати такі високі місця на європейських та світових чемпіонатах, дівчина тренується п’ять днів на тиждень.