Спортсмени Львівщини стали призерами чемпіонату Європи з боксу | Львівська мануфактура новин
Спортсмени Львівщини стали призерами чемпіонату Європи з боксу
15 Квітня, 13:28

У Хорватії в місті Пореч відбувся Чемпіонат Європи з боксу серед молоді, де спортсмени з Львівщини стали призерами. Про це повідомили у Львівській ОВА.

«Україна посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді 2024 року. Наші спортсмени вибороли 22 медалі, з яких 8 «золотих», 8 «срібних» та 6 «бронзових»», – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Ольга Пилипчук, вихованка Романа Джумана та Олександра Остапчука, змагалася у ваговій категорії до 75 кг. У півфіналі вона перемогла представницюТуреччини, але у впертій боротьбі за золоту медаль поступилася румунській суперниці, що зробило її срібною призеркою чемпіонату Європи з боксу серед молоді.

Олег Гічува також завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи, змагаючись у фіналі вагової категорії 71 кг проти представника Великобританії, але з мінімальним рахунком програвши. Олег Гічува представляє СДЮСШОР №2. Його тренерами є Андрій Сальва та Ігор Нюнічі.

Ще одна вихованка цієї школи Соломія Линів виборола бронзову медаль у ваговій категорії 48 кг. Соломія тренується під керівництвом Ігоря Нюнічі та Олексія Балиляка.