Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Спортивну базу на Турківщині можуть продати за безцінь», – Володимир Гірняк
25 Жовтня, 17:05
logo-black

«Спортивну базу на Турківщині можуть продати за безцінь», – Володимир Гірняк

Комунальну дитячу спортивну базу в селі Розлуч на Турківщині можуть віддати у приватні руки. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат Львівської облради Володимир Гірняк.

Виявляється, майнова комісія Львівської облради підтримала проект рішення про передачу цієї бази на баланс Турківської райради.

74235482_961826490822583_6254867435598381056_n

«Мене це дуже здивувало, бо ж Турківський район – не такий багатий, щоб могти самотужки утримувати цей об’єкт, – каже LMN Гірняк. – Маю підозру, що хтось поклав око на ласий шмат землі і хоче захопити його за безцінь. Схема ж для цього відпрацьована: з обласного балансу передають заклад на баланс райради. Остання, звісно, не має коштів на її утримання. Тоді об’єкт передають громадській організації. Далі – продаж за півдарма».

Депутат каже, реальність такого сценарію підтверджує той факт, що останні три роки база чомусь не функціонує. Приміщення руйнуються, а ремонтувати їх ніхто не береться.

Учора Володимир Гірняк зустрічався з депутатами Турківської місцевої і районної рад, представниками громадськості.

«Всі розуміють, що цю базу не можна втратити: раніше тут проводили спортивні табори діти з усієї області. Якщо продавати – то лише на аукціоні, а виручені кошти скерувати у бюджет Турківського району. Але найкращий варіант – залишити базу у комунальній власності, щоб вона була доступною для дітей. Можливо, після завершення формування ОТГ нова місцева громада сама зможе її утримувати. Потенціал там – величезний, це ж рекреаційна зона, навколо – мальовничі соснові ліси».

Депутат припускає, це питання можуть розглядати на найближчій сесії ЛОР.

Схожі новини