Спортивний сніданок із Марічкою Падалко: у Львові пройде благодійна зустріч | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Спортивний сніданок із Марічкою Падалко: у Львові пройде благодійна зустріч
16 Серпня, 19:17

Спортивний сніданок із Марічкою Падалко: у Львові пройде благодійна зустріч

У Львові 27 серпня на стадіоні СКІФ проведуть благодійний спортивний сніданок. До події долучиться ведуча “Єдиних новин” та телеканалу 1+1 Марічка Падалко. Про це повідомили у пресслужбі Львівської військової адміністрації. 

«Пробіжимо символічні дистанції, поспілкуємось за солодощами та снеками. А поговорити точно буде про що, адже спорт неабияк вплинув на кар‘єру нашої зіркової гості. Звісно, тренуємось та спілкуємось, пам‘ятаючи про тих, завдяки кому можемо це робити – під час реєстрації закликаємо зробити пожертву на ЗСУ. Більше про програму та партнерів розповідатимемо впродовж тижня», — повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Це буде фінальний захід літнього проєкту «Спортивні канікули». На нього запрошують не лише дітей, а й батьків. Учасники пробіжать невеликі дистанції та матимуть змогу поспілкуватися із зірковою ведучою.

Для участі у марафоні потрібно зробити невеликий благодійний внесок. За зібрані кошти придбають амуніцію для підрозділу, в якому служить львівський легкоатлет Дмитро Дем‘янюк.

Зареєструватися можна за посиланням.

Відео