Справа на чотирьох: на покладанні бруківки у Самборі злочинна група вкрала понад 300 тисяч гривень (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Справа на чотирьох: на покладанні бруківки у Самборі злочинна група вкрала понад 300 тисяч гривень (ВІДЕО)
14 Липня, 16:04
logo-black

Справа на чотирьох: на покладанні бруківки у Самборі злочинна група вкрала понад 300 тисяч гривень (ВІДЕО)

Понад 300 тисяч гривень вкрали на покладанні бруківки у Самборі. За цим фактом відкрито кримінальне провадження, у якому фігурує організована злочинна група, до складу якої входить керівник комунального підприємства, його рідний брат, працівниця цього підприємства та інженер технагляду.

Йдеться про вже знайому аудиторії LMN ситуацію, коли Самбірське КП «Об’єднане» заплатило понад 8 мільйонів гривень 60-літній жінці-підприємниці, яка нібито займалася покладанням бруківки в місті. Чому нібито? Бо насправді цим ФОП керує донька літньої пані – працівниця КП «Об’єднане» Тетяна Дунь.

 

 

Тож насправді роботи проводили працівники того-таки комунального підприємства «Об’єднане». І як доказ цьому – ось це відео, яке отримала LMN з власних джерел.

 

 

Це підтверджують й фотографії, на яких працівниками підрядника виступають ті, хто працює в КП “Об’єднане”.

Повертаючись до зловживань: перевірка Західного офісу Держаудитслужби встановила факт розкрадання коштів місцевого бюджету у процесі проведення поточного ремонту доріг у Самборі в розмірі 322 тисячі гривень. Формально ці роботи на замовлення Самбірського комунального підприємства “Об’єднане” проводила ФОП Данько О.В.

Далі – ще цікавіше. В рамках відкритого кримінального провадження фігурує так звана організована злочинна група, до складу якої входять:

  • Євген Квас, директор Самбірського комунального підприємства “Об’єднане”
  • Мар’ян Квас, рідний брат Євгена Кваса, який особисто займається організацією проведення робіт та розподілом коштів
  • Тетяна Дунь, яка фактично організовує проведення робіт від імені своєї матері – ФОП Данько О.В.
  • Мирон Телятник, інженер технагляду.

 

По 10 з 55 угод, які були укладені з ФОП на ремонт доріг аудитори встановили факти завищення об’ємів виконаних робіт та нанесення збитків. Перевірка показала, що з метою уникнення проведення процедури закупівлі на відкритих торгах з оприлюдненням у електронній системі закупівель Євген Квас шляхом поділу предмету закупівлі, уклав ряд договорів з ФОП Данько О.В. які не перевищували 200 тисяч гривень.

Зрештою, LMN не вперше оприлюднює інформацію про зловживання керівництвом КП «Об’єднане», однак з невідомих причин ані поліція, ані прокуратура наразі жодним чином не реагують на наведені факти.

Відео