Справу дрогобицького блогера з антиукраїнськими поглядами передали до суду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Справу дрогобицького блогера з антиукраїнськими поглядами передали до суду
27 Жовтня, 15:15

Справу дрогобицького блогера з антиукраїнськими поглядами передали до суду

Слідчі Служби безпеки України завершили досудове розслідування щодо 40-річного блогера з Дрогобича Мар’яна Чави та передали матеріали до суду. Він виправдовував російську агресію та перешкоджав діяльності ЗСУ. У прес-службі СБУ у п’ятницю, 27 жовтня, розповіли, що пропагандистові загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

«Використовуючи власні акаунти на платформах Facebook, Telegram, Youtube та Instagram, чоловік публікував відео метою яких було перешкоджання законній діяльності ЗСУ. А в одному з прямих ефірів він публічно дискредитував українських захисників та назвав їх злочинцями. У липні цього року оперативники спецслужби заблокували діяльність зловмисника та повідомили йому про підозру», – йдеться у повідомленні СБУ.

Мар’яна Чаву судитимуть за трьома статтями Кримінального кодексу:

  • перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань;
  • виготовлення, поширення матеріалів у яких міститься виправдовування збройної агресії РФ проти України);
  • виготовлення, поширення матеріалів у яких міститься виправдовування збройної агресії РФ проти України, вчинене повторно)

Мар’яна Чаву затримали торік у липні. У його помешканні працівники СБУ знайшли докази, які підтверджують деструктивно-підривну діяльність проти України.

Відео