Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Справу ексочільниці Львівського осередку ОПЗЖ передали до суду
07 Березня, 17:42

Справу ексочільниці Львівського осередку ОПЗЖ передали до суду

До суду скерували справу проти колишньої очільниці обласної організації партії ОПЗЖ, яка є забороненою в Україні. Зловмисницю судитимуть за фактом державної зради. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Встановлено, з 2015 року зловмисниця керувала низкою місцевих проросійських організацій, зокрема йдеться про заборонену партію ОПЗЖ та громадської організації «Український вибір – право народу».

«Діючи за вказівками спецслужб країни агресора, вона організовувала та особисто брала участь у проплачених масових заходах, які активно поширювали неправдиві дані для дестабілізації суспільно-політичних настроїв на Львівщині та зміни діючої влади в країні», – зазначають у прокуратурі.

Жінка організовувала науково-практичні конференції, семінари та вулиці акції, аби надати особливого економічного, культурного статусу Галичині та від‘єднати її в окрему автономію.

Крім  цього, з 2018 року, зловмисниця систематично брала участь у програмах у російських та проросійських ЗМІ у роді «політичного експерта» та фахівця у галузі суспільно-політичних процесів в Україні.

У своїх інтерв’ю жінка розповідала лише пропагандистську, упереджену та лише негативну інформацію про Україну. Зокрема, вона казала про русофобію, фашизм, нацизм, радикальний націоналізм та розташування баз НАТО в Україні.

Наразі жінці обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Зловмисницю судитимуть за фактом державної зради. Їй загрожує позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна.

Схожі новини