Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Там справжні «американські гірки»: через жахливий стан дороги на Самбірщині селом не їдуть маршрутки (Фото, відео)
26 Березня, 17:14
logo-black

«Там справжні «американські гірки»: через жахливий стан дороги на Самбірщині селом не їдуть маршрутки (Фото, відео)

Мешканці сіл Задністря та Бережниця Самбірського району практично відрізані від світу – 7-кілометрова дорога, яка проходить через ці населені пункти, зруйнована. Через її жахливий стан до села Задністря відмовилися їздити маршрутки, у Бережницю заїжджають з дороги сусіднього села. У Задністрі скаржаться, що навіть деякі постачальники продуктів відмовляються обслуговувати їх магазин.

«Автомобільна дорога загального користування місцевого значення С141751 Страшевичі – Задністря належить до Служби автомобільних доріг у Львівській області. Ще у 2018 році провели тендер на поточний середній ремонт даної ділянки дороги. Переможцем тендеру стало ТзОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» , з яким уклали договір. Але гроші, які передбачалися на ремонт дороги, так і не були перераховані і договір розірвали, – розповідає LMN Володимир Роман, депутат Ралівської ОТГ, до якої входять села Задністря та Бережниця. – У травні торік ми знову порушили це питання. У Службі автомобільних доріг від нас «відхрестилися», сказали, що наша дорога обслуговується департаментом дорожнього господарства ЛОДА. У департаменті ж сказали: буде фінансування – зробимо. Поки ми отримуємо різні відписки, дорога надалі залишається у жахливому стані».

165300034_2913581052251895_5102880932518289436_n

Мешканці сіл Задністря і Бережниця звертаються до депутатів ВРУ, керівництва ЛОДА, обласних депутатів. Скаржаться на урядову та обласну «гарячу лінії».

«Ну не можна так ігнорувати людей. Востаннє ремонт цієї дороги проводили ще у 1995 році. Відтоді ніхто жодної ямки не засипав. Тепер там справжні «американські гірки». Глибини ям на цій дорозі сягають десятки сантиметрів, а ширини – більше метра.   По дорозі не те, що їздити, ходити неможливо. Особливо важкий рух та аварійна ситуація, коли в дощ розмокає болотом. А в спеку пилюкою засипає навколишні будинки, огорожі, подвір’я», – додає Володимир Роман.

Самбірська РДА скерувала звернення в департамент дорожнього господарства ЛОДА щодо включення цієї дороги до переліку пріоритетів на ремонт у 2021 року. Місцеві мешканці очікують на позитивний результат.

 

 

Фото та відео: Фейсбук

Схожі новини