Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Спротив херсонців може завадити путіну проголосити ХНР, – розвідка
30 Квітня, 12:29

Спротив херсонців може завадити путіну проголосити ХНР, – розвідка

Активна позиція мешканців окупованих територій може завадити путіну провести «референдум» і проголосити створення так званої Херсонської народної республіки. Про це заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, повідомляє пресслужба розвідки.

“путіну до 9 травня потрібно продемонструвати свій успіх. Він усе буде робити для того, щоб будь-якими методами провести референдум та сказати, що “народ Херсонщини” проголосив “херсонську народну республіку” і хоче увійти до складу росії. Це буде подаватися як одна із перемог російських окупаційних військ на території України. Наступними кроками можуть бути Запорізька… Одеська… Це стратегія путіна, яку він намагається реалізувати на території незалежних держав колишнього радянського союзу”, – заявив Вадим Скібіцький.

З його слів, тактика країни-окупанта на тимчасово окупованих територіях України – це встановлення силовими структурами жорсткого контролю за територією та призначення на посади в органах місцевої влади маріонеток, які будуть виконувати всі вказівки кремля.

Проте, за словами Скібіцького, зірвати «референдум» та всі плани окупантів зі створення так званої “ХНР” може спротив і активна позиція громадян України на тимчасово окупованих територіях.

Схожі новини