США допоможуть Україні повернути контроль над своєю територією, – Байден | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
США допоможуть Україні повернути контроль над своєю територією, – Байден
30 Вересня, 18:59

США допоможуть Україні повернути контроль над своєю територією, – Байден

США засуджують шахрайську спробу Росії анексувати суверенну українську територію, заявив президент Джо Байден. За його словами, США та союзники підтримуватимуть Україну у відновленні контролю над своєю територією, пише Forbes.

«Росія порушує міжнародне право, попирає Статут ООН і всюди демонструє свою зневагу до мирних націй», – йдеться у заяві президента США.

Він наголосив, що Сполучені Штати завжди шануватимуть міжнародно визнані кордони України.

«Ми продовжуватимемо підтримувати зусилля України щодо відновлення контролю над своєю територією шляхом зміцнення її військової та дипломатичної позиції, включно з наданням додаткової безпекової допомоги в розмірі $1,1 млрд, про яку Сполучені Штати оголосили цього тижня», – сказав Байден.

Президент США заявив, що у відповідь на «шахрайські заяви Росії про анексію», Сполучені Штати разом із союзниками та партнерами сьогодні оголошують нові санкції.

«Ми продовжуватимемо забезпечувати Україну обладнанням, необхідним для самооборони, попри нахабні спроби Росії перекроїти кордони свого сусіда. І я з нетерпінням чекаю підписання закону від Конгресу, який надасть додаткові $12 млрд на підтримку України», – заявив Байден.

Він закликав всіх членів міжнародної спільноти «відкинути російські незаконні спроби анексії та підтримувати народ України стільки, скільки буде потрібно».

Відео