Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
США відзначають високу ефективність застосування наданої зброї українцями
30 Липня, 10:24

США відзначають високу ефективність застосування наданої зброї українцями

У Міноборони США заявили про «дуже ефективне» використання Україною наданого Вашингтоном озброєння, а також про підготовку чергового пакета військової допомоги. Таке розповів високопоставлений чиновник Пентагону, якого цитує пресслужба Міноборони США, пише Hromadske.

Американський посадовець зазначив, що бойові дії продовжуються на сході та півдні України, а просування росії сповільнюється до мінімуму, у деяких місцях повністю зупиняється або повільно розвертається в таких районах, як Херсонщина. За словами чиновника, рф зазнає поразок на полі бою і внутрішніх невдач удома.

За даними Пентагону, Збройні сили України почали дуже ефективно знаходити та знищувати російські командні й контрольні вузли, а також угруповання ворожої техніки.

«Навіть коли росія веде великі розмови, навіть коли росія погрожує українському населенню, українці продовжують сміливо наступати. Вони дуже ефективно використовують обладнання на суму 8,2 мільярда доларів, яке ми наразі надали», — сказав чиновник Міноборони США.

Посадовець додав, що Пентагон проводить тісні консультації з Міноборони України, щоб забезпечити надходження необхідних матеріальних засобів, включно з боєприпасами. За його словами, США вже збирають новий пакет військової допомоги, який задовольнить ці потреби.

Схожі новини