Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стадіон у Самборі облаштують за 25 мільйонів гривень
11 Червня, 19:46

Стадіон у Самборі облаштують за 25 мільйонів гривень

У Самборі триває реконструкція стадіону ім. Лева Броварського. Проєктом  передбачено оновлення футбольного поля, бігових доріжок, облаштування накритих трибун на 2500 глядацьких місць, спорудження роздягальні та приміщення для адміністративної роботи та побутових потреб, повідомляє Львівська ОДА.

Загальна вартість проєкту – понад 25 мільйонів гривень. Стадіон планують ввести в експлуатацію вже до кінця 2020 року.

«На цьому стадіоні займаються футбольні команди, понад 500 вихованців спортивної школи, доросла та юнацька команди футбольного клубу «Спартак»,  групи легкої  атлетики,  волейбольні команди.  Займаються на стадіоні  також учні та студенти педагогічного  коледжу,  гімназії, середніх шкіл та медичного училища. В ході реконструкції прагнемо створити комфортні умови для спортсменів, відвідувачів, молоді, учнів. Водночас переконані, що осучаснення спортивної бази сприятиме збільшенню кількості самбірчан, що регулярно займаються спортом», – пояснює начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, який учора оглянув хід реконструкції.

Зазначимо, Лев Броварський – відомий український футболіст і тренер, рекордсмен львівських «Карпат» за кількістю проведених матчів — 412 (1968—1980), багаторічний капітан команди. Лев Броварський тривалий час тренував самбірську команду «Спартак».  З його приходом до команди почався розквіт футболу у місті. На 2 тисячі сидячих місць приходило понад 10 тисяч глядачів. У 1982 році команда стала чемпіоном області, жодного разу не програвши у чемпіонаті.

sambir-1
Схожі новини