Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стало відоме остаточне рішення щодо місця проведення Євробачення-2023
25 Липня, 15:56

Стало відоме остаточне рішення щодо місця проведення Євробачення-2023

Євробачення-2023 відбудеться у Великій Британії від імені України. Саме таке рішення ухвалили Європейська мовна спілка, Суспільне Мовлення та BBC. Україна візьме участь у організації. Про це повідомляє Суспільне.

«Після рішення, що, на жаль, подію наступного року неможливо буде провести в Україні з міркувань безпеки, ЄМС розглянула низку варіантів з мовником-переможцем. У результаті обговорень ЄМС запросила британський суспільний мовник ВВС, учасник від якого посів друге місце на конкурсі 2022 року, виступити організатором 67-го пісенного конкурсу “Євробачення”, — йдеться у повідомленні пресслужби “Суспільного”.

Голова правління Суспільного мовлення Микола Чернотицький зазначив, що конкурс відбудеться не в Україні, але на підтримку України.

Він додав, що представники Суспільного Мовлення співпрацюватимуть із BBC, щоб розробити та впровадити українські елементи в шоу наступного року.

Прокоментував ситуацію, що склалася і прем’єр Великої Британції Борис Джонсон. Джонсон заявив, що минулого тижня він домовився із Зеленським, що хоч би де не проходило Євробачення, воно має відзначати Україну та український народ.

Схожі новини