Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стало відомо, чого вчитимуть депутатів «Слуги народу» у Київській школі економіки
25 Липня, 08:09

Стало відомо, чого вчитимуть депутатів «Слуги народу» у Київській школі економіки

Київська школа економіки проведе освітній інтенсив для членів фракції “Слуга народу” для того, щоб нардепи почерпнули потрібних знань.

Про це йдеться на сторінці Facebook почесного президента Київської школи економіки Тимофія Милованова і партії “Слуга народу”.

«Ми прагнемо того, щоб у підсумку навчального курсу депутати здобули: необхідний рівень знань про сучасний стан, проблеми і перспективи різних галузей економіки та соціального життя країни; отримали глибоке розуміння бюджетного процесу і процесу ухвалення державних рішень; навчились будувати політичні стратегії перетворень, створювати законопроекти; засвоїли принципи і техніки обговорень законодавчих ініціатив із зацікавленими сторонами. За підсумками першого інтенсиву, партія почне працювати як злагоджена, зіграна команда і буквально з першого дня роботи Верховної Ради нового скликання запропонує до ухвалення пакети законопроектів, на які чекають наші виборці та увесь український народ», – йдеться в заяві партії.

 

«KSE реалізовуватиме однотижневу посилену програму професіоналізації, що поглиблює розуміння соціоекономічної ситуації у міжнародному та національному вимірі, а також задає набір навичок і компетенцій, які знадобляться народним депутатам у щоденній роботі. Теми, на яких зосередимо увагу: Політична стратегія, Публічна політика, Макроекономіка та бюджетний процес, Секторальність (мікро, регуляція, децентралізація, безпека та оборона, освіта, цифровізація і тд), Законодавча рамка (нормопроектування, регламент, уряд), Soft-skills та стратегічні комунікації. Контракт оплачує партія “Слуга народу”. Це комерційний контракт. Сума контракту – комерційна таємниця. Курс для “Слуг народу” буде реалізовуватися протягом всього терміну роботи Верховної Ради IX скликання. Інтенсив націлений на те, щоб задати нардепам відповідний набір навичок і компетенцій для роботи у ВР і реалізації конкретних проектів», – написав Милованов.

 

Фото: Укрінформ

Схожі новини