Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стало відомо, де на Львівщині утримуватимуть хворих на коронавірус
25 Лютого, 12:31

Стало відомо, де на Львівщині утримуватимуть хворих на коронавірус

Сьогодні, 25 лютого, у Львові відбувся брифінг щодо актуальної інформації про коронавірус. Влада міста та області разом з лікарями у приміщенні Львівської ОДА повідомили – наразі все під контролем, але треба бути пильними. Тому щодня ЛОДА проводитиме брифінги на тему коронавірусу, повідомляє ІА “Діло”.

«Ми підготувалися. Виділено необхідні кошти, – наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький, – Буде посилено захист кордону. Найближчим часом прикордонники матимуть можливість перевіряти температуру тих, хто приїжджає. Львівська обласна інфекційна лікарня стане основною, яка лікуватиме людей у випадку зараження коронавірусом. Санаторій «Немирів» (заклад розташований на Яворівщині, – LMN) стане місцем обсервації. Тобто там будуть люди, які, можливо, мали контакт з місцями поширення коронавірусу. Забезпечені всім необхідним. Є 2 тисячі відповідних костюмів захисту у Львівській області. Це звичайні міри захисту. Ми чітко знаємо, як займатися профілактикою».

Директор Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Сергій Федоренко пояснив, чому саме їхня лікарня прийматиме хворих на коронавірус.

«Наша лікарня – єдина в області, спеціалізована, яка надає максимальну допомогу при інфекційних та респіраторних хвороби. Вона може вмістити 260 людей, а при потребі – 300. Весь персонал готовий. Маємо костюми біологічного захисту, маски, респіратори. Терапії на знищення коронавірусу поки не існує. Але маємо всі необхідні препарати для надання допомоги», – сказав Федоренко.

Директор ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Роман Павлів розповів, що будуть здійснювати перевірки транспорту та комунальних закладів на те, чи вони дотримуються профілактичних мір, зокрема, миття дизінфікуючими засобами.

«Цей вірус має до 9 днів час зберігання на поверхнях. Так само, як свинячий грип. Він передається крапельним шляхом, тому є певні заходи профілактики. Вони зовсім не відрізняються від інших, пов’язаних з грипом», – сказав Павлів.

  • 0
  • 4497
Схожі новини