Стало відомо, хто представлятиме партію Вакарчука на Львівщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стало відомо, хто представлятиме партію Вакарчука на Львівщині
04 Червня, 08:29
logo-black

Стало відомо, хто представлятиме партію Вакарчука на Львівщині

Обласним координатором партії «Голос» у Львівській області став голова «Української галицької партії» Роман Лозинський.

«Всі нові члени команди пройшли перевірку на відповідність 10 критеріям партії «Голос». Їх завдання — робота з волонтерами, передвиборча агітація та допомога Туру Змін. Ще координатори будуть зв’язковими між центральним штабом партії та місцевими осередками. Вже від сьогодні зі своїми пропозиціями можна звертатися до них. Координатори партії «Голос» в областях долучилися також і до політичного крила команди. Після парламентських виборів вони будуть готуватись до місцевих виборів, запланованих на 2020 рік», – йдеться на сайті партії.

Як зазначається на сайті “Української галицької партії” Лозинський є політологом, пластуном та головою Політради партії.

«Роман Лозинський – 25-річний політолог, голова Політради Української Галицької Партії. Як пластун Роман має найвищий почесний ступінь – Гетьманського Скоба, багато подорожує лоукостами, побував у 23 країнах світу. Заснував у Львові Школу Молодої Еліти, реалізував низку соціальних та молодіжних проектів, серед яких – перший велосипедний вагон в Україні», – зазначено на сайті.

 

Фото: Сайт партії “Голос”

Відео