Стало відомо, як нарахують “президентську тисячу” за вакцинацію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стало відомо, як нарахують “президентську тисячу” за вакцинацію
29 Листопада, 16:45

Стало відомо, як нарахують “президентську тисячу” за вакцинацію

З 19 грудня повністю вакциновані українці отримуватимуть тисячу гривень. Гроші будуть нараховані на спеціальні картки в застосунку “Дія”, які будуть безкоштовними. Жодних комісій за обслуговування не буде, пише Українська Правда.

Щоправда обмеження стосуватимуться використання цих грошей. Витратити їх можна буде лише на абонемент у спортзал, квитки у кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр, а також для мандрівок всередині країни.

“Громадяни у мобільному застосунку “Дія” проходять коротку верифікацію, яка дозволяє їм отримати гроші на спеціальні банківські картки», – повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

У Міністерстві кажуть також, що користування віртуальною карткою буде цілком безпечним, адже здійснюватиметься через банки-партнери, які мають надійні системи захисту платежів.

Інших варіантів отримання грошей за вакцинацію не передбачено. Ця програма повинна підтримати ті сфери, які втратили багатьох клієнтів та стали менш прибутковими через карантинні обмеження.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський анонсував нову ініціативу – тисячу гривень за повну вакцинацію від коронавірусу.

У Офісі Президента кажуть, що ця ініціатива має підтримати аж три сектори економіки: креативний, спортивний та транспортний.

Гроші почнуть нараховувати вже цього року, орієнтовно 19 грудня.

Відео