Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стало відомо, коли у Львові відновлять подачу гарячої води
07 Червня, 16:55

Стало відомо, коли у Львові відновлять подачу гарячої води

Уже цього тижня, 9 червня, ЛКП «Залізничнетеплоенерго» і ЛМКП «Львівтеплоенерго» почнуть відновлювати подачу гарячої води своїм споживачам після гідравлічних випробувань. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Як розповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець, відновлення відбуватиметься від котелень, натомість споживачі від ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна» почнуть отримувати гарячу воду орієнтовно з 27 червня.

«Від більшості котелень ми вже завершили гідравлічні випробування теплових мереж. Тому плануємо з 9 червня відновити подачу гарячої води від усіх котелень ЛКП. Натомість ще тривають складні роботи на мережах від ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна», а також на самих ТЕЦ, тому від цих об’єктів гарячу воду плануємо відновити з 27 червня. Йдеться про Сихівський, Франківський, частини Личаківського і Шевченківського районів», – розповів Олександр Одинець.

Зараз тепловики підсумовують загальну статистику за виявленими недоліками й поривами на теплових мережах після гідравліки. За словами Олександра Одинця, цьогоріч дефектів уже більше, аніж загалом минулого року. За попередніми підрахунками, їх виявлено приблизно 150. Натомість поривів на теплових мережах цьогоріч менше, аніж торік.

Схожі новини