Стало відомо, коли українці самостійно зможуть придбати собі вакцину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стало відомо, коли українці самостійно зможуть придбати собі вакцину
15 Квітня, 12:48

Стало відомо, коли українці самостійно зможуть придбати собі вакцину

Купити вакцину від коронавірусу українці зможуть не раніше листопада. Зокрема замовлення на препарат Pfizer до цього часу буде державними, – пише Газета. юа

Нині діють шахраї, які розповідають про постачання вакцини і пропонують її купити. Але далі виявляється, що зловмисники просять передоплату за так званий препарат і зникають, заявив керівник фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

“Це багато в чому надута схема. Зовсім нещодавно приїжджали бізнесмени, просили: дайте нам дозвіл на британську AstraZeneca, яку ми завеземо і будемо продавати людям, які готові заплатити. Будь ласка, привозьте, за 48 годин отримаєте документи. Вони кажуть “дякую”, їдуть, повертаються через тиждень, кажуть, що це була афера, немає жодної AstraZeneca”, – розповів Арахамія.

Він пояснив, що найближчим часом вакцина не з’явиться в Україні у вільному продажу, бо всі найбільші виробники вакцин завантажені на рік вперед.

“Pfizer офіційно заявив: якщо ви почуєте про будь-яке комерційне постачання до листопада цього року, то це фейк. Всі замовлення до листопада – державні”, – заявив він.

До слова, відсьогодні Львівська область розпочинає проводити щеплення вакциною “CoronaVac” фармацевтичного виробника “Sinovac BioNTech”. Кількість доз  складає 11 240.  Щепленню підлягають працівники освіти, які залучені до проведення ЗНО, а також маломобільні групи населення та їхні опікуни.

Станом на сьогодні провакциновано у Львівській області 29 073 особи. Провакциновано за добу – 2340 осіб. Записатися на щеплення по залишковій вакцині (у список очікування) можна через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Портал Дія», мобільний додаток Порталу Дія (Дія) та національний контакт-центр МОЗ з питань протидії поширенню COVID-19.

  • 0
  • 600
Відео