Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стало відомо, коли відремонтують дорогу зі Старого Самбора до КПП “Смільниця”
30 Вересня, 13:08

Стало відомо, коли відремонтують дорогу зі Старого Самбора до КПП “Смільниця”

На початку жовтня на Львівщині розпочнуть підготовчі роботи на прикордонній дорозі КПП «Смільниця» – Старий Самбір. Відповідні дозволи отримали минулого тижня. Про це у коментарі повідомила речниця Служби автомобільних доріг у Львівській області Оксана Богуш, пише Tvoemisto.tv.

Однак основний обсяг робіт виконуватимуть вже з наступного року. Відремонтують 18 км прикордонної дороги. Вартість становить 2 млн євро.

«Зараз підрядник займається мобілізацією необхідних ресурсів. Можливо, буде і фрезерування наявного покриття, роботи з освітлення тощо. Весь основний масив, як і з ділянкою Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, робитимуть наступного року», – наголосив керівник Служби Олег Береза.

Нагадаємо, що цього року на Львівщині розпочали ремонт п’яти доріг, що ведуть до кордону з Польщею. Йдеться про дороги КПП «Смільниця» – Старий Самбір (18 км), Грушів – Немирів (9 км), Червоноград – Рава-Руська (53,14 км), Яворів – Грушів (20 км) та Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (46,4 км). Зокрема, у серпні почали ремонт першої – Яворів – Грушів.

Ремонт виконуватимуть за кредит у 60 млн євро від уряду Польщі. 60% товарів і послуг від цієї суми мають надати підприємці з польської сторони. Віддавати кредит буде український уряд.

  • 0
  • 956
Схожі новини